Jak mądrze korzystać z gotówki
Wraz z rosnącą komercjalizacją metod, takich jak gotówka kartą kredytową i płatności, liczba osób korzystających z transakcji gotówkowych drastycznie spadła. Tradycyjne rynki i estetyka oferują rabaty przy użyciu gotówki i zachęcają do korzystania z gotówki, ale większość preferuje prostą metodę płatności zaliczkowej. Jeśli jednak korzystasz z metody odroczonej płatności, uzyskanie gotówki może być utrudnione, gdy […]

Wraz z rosnącą komercjalizacją metod, takich jak gotówka kartą kredytową i płatności, liczba osób korzystających z transakcji gotówkowych drastycznie spadła. Tradycyjne rynki i estetyka oferują rabaty przy użyciu gotówki i zachęcają do korzystania z gotówki, ale większość preferuje prostą metodę płatności zaliczkowej.

Jeśli jednak korzystasz z metody odroczonej płatności, uzyskanie gotówki może być utrudnione, gdy nagle potrzebujesz gotówki, ponieważ kwota miesięcznego dochodu jest natychmiast wypłacana i musisz ponownie dokonać odroczonej płatności. W takim przypadku lepiej skorzystać z usług, takich jak mikropłatność telefonem komórkowym i gotówka kartą kredytową.

Usługa pobierania opłat za informacje od Google to usługa, która umożliwia otrzymanie gotówki, gdy się spieszysz. Korzysta z mikropłatności za pomocą telefonu komórkowego, aby kupować bony upominkowe na telefony komórkowe, przedmioty do gier itp., a następnie sprzedaje je powiązanym firmom w celu uzyskania gotówki.

Osoby biegle posługujące się urządzeniami smart i e-commerce mogą bez problemu skorzystać z usługi kasowania mikropłatności telefonem komórkowym i otrzymać kwotę po potrąceniu opłaty w około 10 minut. Usługa realizowana jest w ten sam sposób przy użyciu karty kredytowej.

Z powiązanej usługi opłat za usługi informacyjne mogą korzystać osoby, które nie mają pracy lub są niestabilne, takie jak studenci, gospodynie domowe i freelancerzy, a także osoby nieletnie korzystające z telefonu komórkowego. W rezultacie trudno jest uzyskać gotówkę na opłatę informacyjną Google, a kwota jest zbyt mała, aby uzyskać pożyczkę, jeśli masz teraz trudności z życiem, więc możesz z niej wygodnie korzystać, 소액결제현금화 gdy masz trudności z płaceniem za treści stosowanie.

Ponieważ jednak całkowita kwota użytkowania musi zostać zapłacona w dniu rozliczenia w następnym miesiącu, należy ją przeliczyć na gotówkę po uwzględnieniu poziomu ekonomicznego i spodziewanych dochodów na następny miesiąc. Pożądane jest również obniżenie limitów sk , kt i lg , jeśli planujesz z wyprzedzeniem i korzystasz z nich lub jeśli masz trudności z kontrolowaniem siebie .

Urzędnik z firmy powiedział: „Istnieje wiele przypadków nadużyć, ponieważ wygodnie jest zamieniać małe płatności na gotówkę, ale jeśli płatność zacznie się opóźniać, mogą zostać naliczone opłaty za zwłokę, a otrzymasz wady, takie jak zawieszenie korzystania z telefonu komórkowego . W dzisiejszych czasach, nawet jeśli opłata jest opóźniona o dwa miesiące, połączenie jest natychmiast przerywane, więc lepiej jest, aby konsumenci uważali na nielegalne firmy produkujące konserwy i mądrze korzystali z usługi na własną rękę.

Wśród głównych krajów najbardziej aktywne są Chiny. Chiny od lat prowadzą badania, których celem jest wydawanie CBDC dla mikropłatności, aby reagować na problemy, takie jak spadek popytu na gotówkę, naruszenie suwerenności waluty, fałszerstwa i pranie pieniędzy.

W szczególności zaczął rozwijać cyfrowy juan (DC/EP) w 2014 roku i pilotował cyfrową walutę w niektórych miastach podczas tegorocznego Nowego Roku Księżycowego i Święta Pracy. Celem jest umożliwienie obcokrajowcom korzystania z DC/EP na przyszłorocznych Zimowych Igrzyskach Olimpijskich.

Metoda jest dwuetapowym pośrednim systemem operacyjnym, w którym bank centralny wydaje DC/EP bankom komercyjnym lub zewnętrznym firmom zajmującym się płatnościami elektronicznymi, takim jak Alibaba i Tencent, a następnie banki komercyjne dostarczają tokeny DC/EP osobom fizycznym.

W przypadku Stanów Zjednoczonych do tej pory była ostrożna, ale ostatnio zmieniła się na bardziej aktywną ze względu na przyspieszony rozwój CBDC w Chinach, obawy o naruszenie suwerenności monetarnej oraz pandemię COVID-19.

답글 남기기

이메일 주소를 발행하지 않을 것입니다. 필수 항목은 *(으)로 표시합니다